Gränbystaden

Öppet idag: 10-20

MOBILIA FYLLER 50 ÅR!

Kontakt

Har du några frågor eller funderingar? Kontakta Mobilia Information på:
Tel: 0702-012200
Mail: info@mobilia.se

Har du tappat något på Mobilia?
Ring Mobilia Information 0702-012200

Mobilia Information hittar du i södra huset, ingång Torget 3.

Besöksadress:
Mobilia Shopping Center AB
Per Albin Hanssons väg 40
214 32 MALMÖ
Tel: 0702-012200
Epost: info@mobilia.se 
Hemsida: www.mobilia.se

Mobilia Centrumledning
Besöksadress:
Per Albin Hanssons väg 28D
214 32 MALMÖ

Atrium Ljungberg
Box 4200
131 04 NACKA

Besöksadress:
Atrium Ljungberg
Smedjegatan 2 C
131 04 NACKA
Tel: 08-615 89 00
Epost: info@atriumljungberg.se
Hemsida: www.atriumljungberg.se

Atrium Ljungberg värnar om din personliga integritet och skyddar dina personuppgifter på bästa sätt. Du ska känna dig trygg när du lämnar dina personuppgifter till oss. Behandling av personuppgifter sker utifrån kraven i Dataskyddsförordningen och andra tillämpliga lagar. Gå in på följande länk och läs mer om hur vi hanterar era personuppgifter.

Centrumledningen

Marknadsområdeschef
Anders Murmark
Direkt: 040-672 82 91
Mobil: 0703-41 53 20
anders.murmark@al.se

Marknadsansvarig
Maria Svensson
Direkt: 040-672 82 92
Mobil: 070-264 17 72
maria.svensson@al.se

Marknadsassistent
Sofia Almroth
Direkt: 08-615 89 05
Mobil: 070-927 60 14
sofia.almroth@al.se

Teknisk Förvaltare
Gianni Filippini
Direkt: 040-672 82 93
Mobil: 070-532 17 73
gianni.filippini@al.se

Bitr Teknisk förvaltare
Michael Persson
Mobil: 070-341 46 61
michael.persson@al.se

Floormanager
Tina Nimhagen
Mobil: 076-791 91 98
tina.nimhagen@al.se

Bostadsförvaltare
Tobias Nilsson
Tel: 0709-72 55 32
tobias.nilsson@al.se

Kontorsförvaltare
Denise Withlock
Tel: 0709-27 60 63
denise.withlock@al.se

Etablerare
Jeanette Sällström
Tel: 070-633 44 17
jeanette.sallstrom@al.se