Kontakt

Har du några frågor eller funderingar? Kontakta Mobilia Information på:
Tel: 0702-012200
Mail: info@mobilia.se

Har du tappat något på Mobilia?
Ring Mobilia Information 0702-012200

Mobilia Information hittar du på plan 2 i centrumhuset.

Besöks- och postadress:
Mobilia Shopping Center AB
Per Albin Hanssons väg 40
214 32 MALMÖ
Tel: 0702-012200
Epost: info@mobilia.se 
Hemsida: www.mobilia.se

Kontor Mobilia Centrumledning
Per Albin Hanssons väg 28D
214 32 MALMÖ

Atrium Ljungberg
Box 4200
131 04 NACKA

Besöksadress:
Atrium Ljungberg
Smedjegatan 2 C
131 04 NACKA
Tel: 08-615 89 00
Epost: info@atriumljungberg.se
Hemsida: www.atriumljungberg.se

Atrium Ljungberg värnar om din personliga integritet och skyddar dina personuppgifter på bästa sätt. Du ska känna dig trygg när du lämnar dina personuppgifter till oss. Behandling av personuppgifter sker utifrån kraven i Dataskyddsförordningen och andra tillämpliga lagar. Gå in på följande länk och läs mer om hur vi hanterar era personuppgifter.

Centrumledningen

Fastighetsschef
Anders Murmark
Mobil: 0703 41 53 20
anders.murmark@al.se

Marknadsansvarig
Maria Svensson
Mobil: 0702 64 17 72
maria.svensson@al.se

Marknadsassistent
Linnea Johansson
Mobil: 0721 87 84 03
linnea.johansson@al.se

Teknisk förvaltare
Michael Persson
Mobil: 0703 41 46 61
michael.persson@al.se

Floormanager
Tina Nimhagen
Mobil: 0767 91 91 98
tina.nimhagen@al.se

Bostadsförvaltare
Tobias Nilsson
Tel: 0709 72 55 32
tobias.nilsson@al.se

Kontorsförvaltare
Denise Withlock
Tel: 0709 27 60 63
denise.withlock@al.se

Etablerare
Jeanette Sällström
Tel: 0706 33 44 17
jeanette.sallstrom@al.se

Pop-Up och Brand Experience
Alexander Yü
Tel: 0709 27 60 50
alexander.yu@al.se